GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Keramik 6765164

nr 676 5164

Keramik

2 delar, Stig Lindberg (1916-1982), Gustavsbergs Studio,

Kondition: nagg, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 17 januari 2011
kl 18:35:01

Gustavsbergs Studio
Tilgman Keramik